Виконання сучасної вечірньої зачіски

В рамках тижня професії «Перукар (перукар- модельєр ), манікюрник» з метою поглиблення знань у сфері перукарського мистецтва майстром в/н Іриною Волянюк було проведено майстер-клас «Виконання сучасної вечірньої зачіски » для здобувачів освіти груп 31,21. Під час майстер-класу учні мали можливість дізнатись про тонкощі та секрети виконання сучасної вечірньої зачіски. Майстер демонструвала послідовність виконання роботи, показуючи кожен крок і пояснюючи його значення та вплив на загальний образ. Майстер-клас дозволив здобувачам освіти розширити свої знання у сфері перукарського мистецтва, навчитись новим технікам і методам виконання сучасних вечірніх зачісок.

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x