Засідання обласної методичної секції

На базі навчального-практичного центру ДНЗ «Шумське ПТУ» з підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва та транспортних засобів, у якій взяли участь 20 працівників з 9-ти навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

До учасників заходу звернувся директор Федір Куц, презентував заклад, ознайомив з матеріально-технічною базою НМЦ, розповів про особливості організації навчально-виробничого процесу, поділився досягненнями та перспективами на майбутнє, побажав учасникам плідної праці, успіхів, натхнення у професійній діяльності.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Юрій  Скібіцкий розповів про організацію виробничого навчання та практики здобувачів освіти на базі навчально-практичного центру.

Учасники секції взяли участь у засіданні круглого столу з проблемних питань.

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x