З вірою в диво!

Цікавим та приємним був ранок 6 грудня в ДНЗ “Шумське ПТУ”, коли помічники Св.Миколая привітали ввесь педагогічний колектив та подарували невеличкі смачні  пакуночки- передбачення.Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки учні були слухняними, активними учасниками олімпіад і конкурсів та кожен на своєму місці працював на нашу спільну Перемогу, то і нашу символічну “скриньку добрих справ” можна вважати наповненою.Отож, нехай Святий Миколай благословить на нові звершення та починання, хай супроводжує сьогодні та ввесь наступний рік, не залишаючи без допомоги.
З вірою в диво!
Дякуємо Богу та ЗСУ!

https://photos.app.goo.gl/YLRzdWjPCJRLDVp79

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x