Конкурс читців “Майдан: поетична історія”

21 листопада в Україні оголошено офіційним святом – Днем Гідності та Свободи. Ця дата ознаменувала початок відразу двох історично важливих подій в нашій країні. Це Помаранчевий Майдан (або Помаранчева Революцій 2004 року) та Революція Гідності (події з 30 листопада 2013 року до кінця лютого 2014 року).Учні ДНЗ “Шумське ПТУ” відзначили його, підготувавши підбірку віршів для проведення конкурсу читців “Майдан: поетична історія”, на якому всі бажаючі продекламували свої улюблені тематичні вірші, а дехто представив увазі і співану поезію.Сотні історій, сотні віршів і всі вони такі однакові, і водночас різні, та жоден з них не залишив слухачів байдужими, особливо тепер, коли в країні війна і кожен загиблий солдат страшним болем відбивається в серцях всіх, хто називає себе українцями.

https://photos.app.goo.gl/bJ16zuCvkW9j64bt5

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x