Майстер-клас з розпису дерев’яних дощечок

Відбувся майстер-клас для учнів ДНЗ «Шумське ПТУ» із розпису дерев’яних підставок для чашок. Творчий захід провели працівники для мешканців гуртожитку.

Заняття стало своєрідним сеансом арт-терапії, оскільки молодь мала змогу відпочити та відволіктися від негативних новин. У кожного учасника вийшов різний результат, проте усі отримали велике задоволення від творчої роботи.

 Захід проведений у рамках проєкту «Молодіжний Ідеатон» від Програми DOBRE за підтримки ГО «Український Народний Дім у Чернівцях».

https://photos.app.goo.gl/GDsnhyyrYfvGv7JR8

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x