Мама – це значить життя

Мама… В усі часи, усі народи пов’язували з нею найсокровеніше, возвеличували її  як найбільшу святиню. Вона – корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з  плином літ усе ясніше. Недарма ми кажемо: мати – це найрідніша людина, мати – це ненька – Україна. 

Учні першого курсу професії “Тракторист-машиніст” організували вечір вдячності “Мама – це значить життя”. Висловили щирі, теплі слова любові, вдячності, поваги, вітали віршами та піснями, дарували квіти своїм найріднішим, разом помолились за благополуччя неньки – України, Перемогу у кривавій війні. Керівники групи організували конкурси між гостями, інформаційне повідомлення та солодкий стіл. Із вітальним словом до присутніх звернувся директор училища Федір КУЦ.

День матері важливо святкувати саме зараз, бо це свято про повагу й шану, про те, що подвиг жінок варто робити видимим, усіляко висвітлювати, заохочувати й підтримувати. Бо так пишеться нова жіноча історія, яка складається із історій мільйонів українських мам. Жінок, які подарували життя своїм дітям, а зараз роблять усе для того, щоб це життя зберегти. Кожна на своєму місці. І в той спосіб, який для неї прийнятний. Вони шукають і знаходять сили, щоб пережити і прожити цю війну. Прожити самій і допомогти це зробити своїм дітям. 

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x