Мовознавча гра «Хто зверху?»

Сучасні змагання у формі популярної гри влаштували у ДНЗ «Шумське ПТУ»  не стільки з метою перевірити знання учнів, як вмотивувати молодь вивчати рідну мову, пропагувати серед ровесників. 22 лютого команда дівчат ІІІ курсу групи перукарів вступила у мовознавчий двобій з хлопцями, які здобувають фах трактористів-машиністів, під час якого намагалися з’ясувати, хто ж розумніший. Конкурси «Він чи вона», «Вгадай твір за ілюстрацією», «Так-ні», «Разом, швидко, правильно», «Зобрази фразеологізм», «Скажи без затримки», «Склади прислів’я» виявили, що в інтелектуальному розвитку і хлопці, і дівчата не поступаються одні одним, хоча фортуна стала на бік сильної половини.  Та переможених у мовознавчих іграх не буває, бо це можливість не лише продемонструвати кмітливість, ерудицію й рівень знань, а й дізнатися нове й корисне. Граймо й виграваймо, бо українська мова-це зброя!

https://photos.app.goo.gl/zSXiUrytiQdHu9Wb9

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x