Пам’яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні для учнів 34 групи було проведено урок-реквієм “Ангели миру”. Класний керівник і майстер  нагадали присутнім про основні події Єврореволюції. Розповідали про героїв, які прагнули змін на краще, щоб кожний громадянин міг пишатися тим, що він українець, мав можливість на гідне навчання, лікування, працю, захист, справедливість, щоб кожен жив у своїй державі гідно.Завершили захід запаливши свічечку пам’яті, вшанували  хвилиною мовчання загиблих героїв. В знак пам’яті  поклали квіти і повісили паперових ангелів біля пам’ятного знаку.

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x