16 днів проти насильства

Насильство в сім’ї

Ми проти насильства

“16 днів проти насильства”

План заходів 16 днів проти насильства у 2023-2024 н.р.

У межах Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» у ДНЗ «Шумське професійно-технічне училище» Практичним психологом проведено інформаційно-просвітницький захід «Біла стрічка України», арт-конкурс між учнями «Ні – насильству!», організовано тематичний інформаційний стенд.

З 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна акція “16 днів проти насильства”, основною метою якої є привернення уваги учнів, педагогічного колективу до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

У навчальному закладі акція розпочалась із тематичної бібліотечної виставки, виставки малюнків «Скажи насильству – ні!», тренінгу для учнів «Подорож в країну прав та обов’язків», тренінгу для викладачів, майстрів виробничого навчання «Ненасильницьке спілкування. Профілактика булінгу в учнівському середовищі»

 

Продовженням акції «16 днів проти насилля» стала зустріч із учнями першого курсу професії «Тракторист машиніст», які переглянули відеоролик «Історія Дані» та презентації «Міфи та факти», «Аналіз торгівлі людьми 2021». Взяли участь у дискусії з метою проаналізувати як захистити себе у разі працевлаштування, можливі випадки вербування, незаконного працевлаштування та виїзду закордон.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії
торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Практичним психологом проведенні бесіди – лекції з учнями стосовно різних форм насильства. Учні 12 групи долучились до заходу публічної бібліотеки Шумської міської ради, де зустрілися з представниками соцслужби, ювенальної поліції, служби у стравах дітей, одержали чудові подарунки від організації UNICEF.