Смаколики для захисників

Від початку повномасштабної війни в ДНЗ “Шумське ПТУ” учнівський та педагогічний колектив усіма можливими силами та засобами працюють на нашу спільну Перемогу.Чого тільки варта коляда учнів зі збором коштів для потреб ЗСУ, або ж стіннівки-листи солдату, до роботи над якими долучився чи не кожен учень, що напередодні Різдвяних свят місцевими волонтерами були доставлені адресатам, як голос з дому і наша глибока віра та молитва за кожного з них.Кілька днів тривала робота над випічкою різноманітних смаколиків для захисників. Заняття не з простих, адже печиво має піддаватись транспортуванню, тривалому зберіганню і водночас бути ситним і смачним.Віримо, що воно додало сили кожному захиснику і вкотре нагадало, як з нетерпінням чекаємо їх дома!

https://photos.app.goo.gl/DWNtHKeqspo68mZM9

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x