Сьогодні Україна – поле бою! Воюють ангели за правду і добро!

Сьогодні Україна – поле бою! Воюють ангели за правду і добро!Сьогодні бій між світлом і пітьмою!І буде так як писано було!І буде батько і щаслива мати,І будуть діти, вільні від ярма,І щезне ворог, що у нашу хату прийшов з мечем – загине від меча!

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним поняттям, це усвідомлене бажання, адже за мирне існування, за право жити у власній державі тривають бої. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою.Хвилиною мовчання учні ДНЗ “Шумське ПТУ” вшанували пам’ять всіх тих, хто загинув у військових конфліктах та тих, хто поклав життя за мирне небо над нашими головами та право називатися українцями, продовжили коротким екскурсом про походження свята, а на закінчення заспівали молитву за Україну.

“Нехай сміються діти!Нехай радіє мати!І більше не воює вже солдат!Моя Вкраїна-ненька ще буде розцвітати!Я вірю, Боже! Ти врятуєш нас!

https://photos.app.goo.gl/EcHvyVP7vjsSKvL8A

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x