Шевченківські гостини

Березень – перший весняний місяць. Пробуджується земля і все, що на ній. А ще славетний він для всіх українців тим, що в цей місяць вшановуємо Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Такими словами ведучі  Яна Мельник та Сергій Вознюк розпочали Шевченківські гостини «Шукаймо у собі Шевченка. Хоч іскру кожен…» Алла Головатюк прочитала «Заповіт» німецькою мовою. Учні 22 групи заспівали пісню «Думи мої». Учасники свята переглянули тематичну виставку художника, приготували улюблені страви Шевченка гречані вареники з сиром, борщ з карасями. За дружнім чаюванням читали поезії та ділилися враженнями.

Ім’я Тараса Шевченка стало символом нашого народу. Його портрет –  у кожній хаті, його «Кобзар» лежить на столі поряд із хлібом, а його пісні вишиті на рушниках.

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x