Ще зацвіте над Україною незалежна наша душа…

Осінь в Україні багата на пам’ятні дати. Цьогоріч вперше День захисників і захисниць припадає саме на 1 жовтня. “За чашечкою кави про захисників” відзначили його учні ДНЗ “Шумське ПТУ”, де символічно виконали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх полеглих Героїв за волю, долю та незалежність нашої держави.Короткий екскурс про походження та значення свята:”Ще зацвіте над Україною незалежна наша душа…” слова пісні, що торкалися серця кожного…А ще – слова очевидця і учасника подій Олега Матвіюка, який розповів наскільки значимими для солдата на фронті є прості листівки дітей. “Наші Збройні Сили – найкращі! Діти, вірте у них! – сказав він на завершення свого виступу і додав – Україна обов’язково переможе!”.Цей день для того, щоб вшанувати пам’ять захисників нашої держави та подякувати тим, хто сьогодні боронить її кордони від ворога. Ми ж молимось про найближчу Перемогу, гордимось нашими училищними Героями та переконані – з такими захисниками як у нас, Україна точно переможе!

Слава Україні!Героям Слава!

https://photos.app.goo.gl/UcaQ7Z1TtD6JDgoJ9

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x