29 вересня вшановуємо пам’ять жертв масових розстрілів цивільних та військовополонених, які здійснювали нацисти під час окупації в 1941–1943 роках.

Криваві події в Бабиному Яру стали однією з наймасштабніших каральних акцій Другої світової війни. За різними оцінками, тоді загинуло від 100 до 150 тисяч осіб, яких окупанти вважали «зайвими». Не було винятком і невеличке містечко Шумськ, де єврейське населення було  зігнане в гетто і в липні 1942 року  більшість жителів цих гетто були розстріляні – а це як мінімум 2400 чоловік.  Учні ДНЗ “Шумське ПТУ” пройшли стежками, де колись було розміщене гетто, прослухали короткий екскурс про становище населення та рівень розвитку тодішнього міста, а ще відвідали меморіал, невинно вбитим та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Подібні заходи є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

https://photos.app.goo.gl/eCqWWpY4kZg2TaTQ8

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x