![](https://ptoshumsk.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/10.jpg)
Перший урок «Ми – українці : честь і слава незламним» в умовах війни, важкі часи виборювання незалежносі, прав на життя пройшов у всіх навчальних групах цікаво, змістовно, повчально, у різних формах. Учні І курсу групи кухарів взяли участь в «Діалозі про війну», підготовленому керівниками груп. Третьокурсники – перукарі здійснили віртуальну екскурсію. Першокурсники – мулярі разом з класним керівником організували історичну експедицію. Учні ІІ курсу групи кухарів вирішували завдання пошукової гри. Першокурсники – перукарі квестували.
Єдиною,згуртованою училищною родиною розпочинаємо новий 2022 – 2023 навчальний рік!