Заява вступника до ДНЗ “Шумське професійно-технічне училище”
![](https://ptoshumsk.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/123654-1024x724.png)
![](https://ptoshumsk.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/644123-1024x724.png)
Якщо у вас виникли питання
напишіть нам
26.03.2021
Остання прощальна зустріч зібрала на училищному подвір’ї цьогорічних випускників, учнів, батьків, колектив ДНЗ «Шумське ПТУ». З вітальним словом до присутніх звернувся директор закладу Федір Куц. Ведучі заходу Валерія Дідук та Іван Головатюк читали патріотичні рядки, неодноразово лунали слова «Слава Україні! Героям Слава!». Майстерно виконали пісні Ірина Волянюк, Юлія Зелінська. Вітальними словами зверталися до молоді їх […]