Мова має значення!

21 лютого в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Цьогоріч це свято є особливим для усіх нас, адже українська мова є найціннішим багатовіковим надбанням, душею нашого народу та його генетичним кодом. Викладачами української мови та літератури Остап’юк О.Д, Бойчук Л.М. для учнів третього курсу проведено зустріч у поетичній світлиці «Мова-це душа народу, його поезія, пісня і казка». Представники груп пограли у гру «Правда-неправда», створили «Коло єднання», склали «Казку з продовженням», представили народну пісню, гумореску, байку. Завершився захід посиденьками.

Для учнів першого та другого курсів організовано фото квест «Мова-душа народу». Молодь 11 та 12 груп відвідали книжкову виставку в Публічній бібліотеці Шумської міської ради «Люблю я мову України за ніжність слова і красу». Члени учнівського самоврядування організували виставку патріотичних газет «Мова-серце нації».

Тож головне завдання кожного українця- любити, берегти, збагачувати рідне слово!

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О з професії «Перукар (перукар-модельєр)» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)» взяла участь Ірина Миколаївна Волянюк.           Конкурс проводився у 2 тури: -теоретичний тур – виконання тестового завдання; -практичний тур – передбачав виконання двох практичних завдань, […]

Щира подяка усім, хто знайшов можливість прийти, щоб підвести підсумки роботи за рік! Віталій Повар гідно організував і провів зустріч, підготував змістовний відеоролик. Найактивніших дирекція нагородила грамотами. Дякуємо! Щасливих канікул! Мирного неба! До зустрічі у 2024-2025 н.р.

Триває вступна кампанія нового навчального року. Педагогічні працівники, представники учнівського самоврядування завершують профорієнтаційні виїзди агітаційних бригад у школи Шумської, Великодедеркальської, Лановецької ОТГ Тернопільської обл, Білогірської сільської ради Хмельницької обл., Вілійської сільської ради Рівненської обл.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x