День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.Саме в ці дні, під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський.Сьогодні, учні ДНЗ “Шумське ПТУ” пригадали ці трагічні події, вшанували всіх Героїв, полеглих за волю, долю і незалежність України.https://www.youtube.com/watch?v=OpGMXE0LCa0
Пам’ятаємо кожного… Ніколи не забудемо…
![](https://ptoshumsk.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/39480409255_b78126d86c_o-1024x910.jpg)