16 лютого в ДНЗ “Шумське ПТУ” відзначили День єднання.
![](https://ptoshumsk.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/20230216_124614-1024x768.jpg)
Дата, у якої немає сформованих роками традицій, але яка в умовах війни набула особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
Минув рік жорстокого протистояння – ми вистояли, і міцно тримаючись за руки, продовжуємо рухатись далі з вірою в добро та близьку Перемогу!..